| anonim_4396 a întrebat:

Sal,TPU!

Cum pot rezolva toate errorile de tip dll?

Am cautat pe net dar toate programele cer licenta care costa!

Cine ma poate ajuta dau fundoi cat casa!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

La ce erori te referi - faptul ca nu ai anumite fisiere " *.dll "?
Daca iti lipseste unul singur - incearca cu DLLFixer (primul e gratis, restul cu licenta), sau mai simplu - cauta-le pe google si le pui in folderul jocului, si, cea mai neplacuta - reinstaleaza Windows!

| anonim_4396 explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

Pai faza e ca nu prea gasesc doar programe care cer licenta, sau cont care costa bani

| anonim_4396 explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

In sfarsit frate un raspuns ca lumea!