| CarderRO a întrebat:

De curand m-am apucat de LOL[League Of Legends] si am iesit in timpul unui joc primind penalizare de grad1.Intrebarea mea este cate grade de penalizare exista si care sunt consecintele fiecaruia?

Fundita!

1 răspuns:
| RazvanStefan a răspuns:

Pai nu stiu exact cat e gradul de mare. Dar cu cat faci gradul mai mare cu atat o sa ai durata de ban mai mare(la inceput poate fi 1 zi sau 2, dar apoi poate o saptamana sau mai multe)
Sfatul meu e sa nu mai iesi. Daca ai nevoie de ajutor in joc da-mi un mesaj cu idul tau si mai vorbim happy