| Doridd a întrebat:

Salut o.o M-am apucat de League of Legends de curand, si vreau sa stiu cum fac puncte, d-alea sa cumpar campioni =]]
Am cautat pe site, dar n-am gasit nimic. Cel mai,,elaborat raspuns´´ are funda o, o

2 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Pai depinde de care puncte vrei, daca vrei ip, faci cat mai multe meciuri.
Daca vrei RP, adica puncte d-alea mai "speciale", le poti cumpara cu bani(normal ca adevarati) sau primesti gratis 400 RP cand ajungi la level 3.

Sper ca te-am ajutat big grin.
Spor la joc!

Daca vrei adauga-ma, C6 GG PlanTeR, exact cum am scris.

| Doridd explică (pentru marius6543):

Am ajuns si eu la lvl 6 =]] Apai stai ca bate vantu afara si nu merge bine netu, lasa aci Facebook, Mess, ceva o.o