| har a întrebat:

Sal TPU, imi puteti spune un server de world of warcraft cataclysm (4.0.6) cu level maxim 255 sau 250? Funda big grin

1 răspuns:
| xXkenzorXx a răspuns:

Nu exista de 255 sau altele ca nici in toata seria de jocuri din aceasta marca, Blizzard ma refer!
maxim este 85 si cred ca putin mai mult dar nu exista ce ai spus tu!
Ma rog, eu iti spun sa inveti Wow, world of warcraft ca se vede ca nu stii care e limita de nivel si as vrea o funda!

| har explică (pentru xXkenzorXx):

Se numesc servere private! daca nu ai auzit de acestea atunci tu nu sti wow, oimi pare rau