| Tz0Py a întrebat:

Joc minecraft si mi lene sa tot fac ordine in chest si stiu de modu ala INVENTORY TWEAKS dar nu stiu cum sa-l pun adica (%appData%-. minecraft-bin-deschid in arhiva minecraft.jar) ok il instalez si dupa cand deschid minecraft nu ma lasa sa intru numa daca i dau force update si se duce modu... Dau funda pentru cel mai bunc comentariu

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

In minecraft.jar baga forge (pentru 1.5.2)
si apoi sterge META-INF, dupa care pornesti minecraft si intri pe singleplayer
dupa care iesi din minecraft
in. minecraft o sa iti arate 2 foldere noi (mods, coremods) si in mods bagi INVENTORY TWEAKS de 1.5.2

Sau il instalezi cu PIPIX 2.8.1

| GinGinHan a răspuns:

Daca nu te lasa sa intri inseamna ca este din cauza modului, incearca sa descarci alta versiune a acestuia