| SweetElena93 a întrebat:

Sal TPU.ma puteti ajuta cu ceva.am o problema cu metin2ro.cand il deschid imi da hackshield detected... da n'am hack. ce pot face... funda :*

2 răspunsuri:
| sunatoare a răspuns:

Buna yulyanghel Problema este:Reinstaleaza metin2ro si o sa sa-ti dea o application vb despre hack tu trebuie doar sai dai Accept Dar numai daca ai noul clinet metin2ro bftwinking

| SweetElena93 explică (pentru sunatoare):

Am facut asta de 999999999 de ori.de fapt era de la antivirus happy mersi oricum