| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU, mi-am descarcat san andreas si am instalat samp, cand dau connect la ORICE server(nu am facut nicio verificare si nu m-am jucat in viata mea) imi scrie connecting to bla.bla.bla.bla:bla apoi The server didn't respond.Retrying si asa in continuarestraight face HELPPPP!

Răspuns Câştigător
| IliadisJunior a răspuns:

Sall,trebuie sa ai un server bun! Serverul asta e stunt, adica e cu scheme, cu tot felul...sari pe trambulina cu masina, e foarte super! Deci intai trebuie sa ai san andreeas in calculator, dupa iti trebuie crack si dupa samp 0.3c.Dupa cauti un server bun, uitel 188.40.86.76:8024.Il bagi acolo sus la add server si dupa iti arata imformatii ...cati jucatori sunt pe server etc,mult noroc, daca vrei te mai ajut cu sampu, FUNDA?

1 răspuns:
| dmalexandru a răspuns:

Pai frate scuza-ma ca e tarziu cand iti raspund dar din decembrie in colo sant 0.3d nu 0.3c de aia nu ti-a mers niciun servar