| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Grand Theft Auto:San Andreas Multiplayer!
Deci:am downloadat SA-MP 0.3 l am instalat am cautat niste servere pe GOOGLE am gasit la am copiat si am dat connect imi intra in SA-MP si pa urma zice SA-MP 0.3 Started mai jos scrie Connecting to Ip serverului ma rog si pe urma mai zice The server didn't respond.Retrying! Si apoi scrie asa incontinu!
Ce trebuie sa fac?
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA+VOT!

2 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

Pai... Poate Ti-a Picat Netu` sau Serverul e Oprit! happy

| rZv995 a răspuns:

"Xcel9" Nu, nu mi a picat netu si am incercat mai multe servere!
nu stiu ce sa fac!