| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sal TPU, spuneti-mi si mie va rog care sunt cerintele minime pentru ca TDU2 sa nu imi mearga in reluare? si cum vad ce placa am si chestii din astea, sa vad daca mie o sa imi mearga in reluare sau nu

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.

Cerinte recomandate de sistem:

O Sistem de operare: Windows XP SP2, Vista SP2, 7
o Procesor: Intel Core2Duo E8400 sau AMD Phenom II X2 555 sau mai bine
O memorie: 2GB RAM
o Grafica: ATI Radeon HD 3850 sau NVIDIA GeForce 8800 sau mai bine
DirectX o ®: DirectX 9.0c
o Hard Drive: gratuit 3GB
o Sunet: DirectX 9.0c compatibil
Periferice o: Xbox 360 Controller for Windows, acţiune Logitech Dual, Logitech Rumblepad 2
o Alte cerinţe: necesita conexiune la Internet

| IntrebarileMele111 explică (pentru Pufoshenia):

Eu am :Windows XP SP3; procesor Pentium Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (asta scrie de 2 ori nu stiu de ce); Memorie de FSBbig grinRAM 3:5; Grafica de ATI Readeon X1550 Series crezi ca imi va merge bine jocul?

| Pufoshenia a răspuns (pentru IntrebarileMele111):

Cred ca ti-ar merge binisor jocul s-ar putea sa se blocheze putin.

| IntrebarileMele111 explică (pentru Pufoshenia):

Pff,imi merge in reluare sad

| Pufoshenia a răspuns (pentru IntrebarileMele111):

Inseamna ca e de la placa video.

| RememberTinKode a răspuns:

De ce nu il scoti si il testezi fara sa mai intrebi?
scoate everest de pe google ala iti zice ce ai in sistem