| andy14 a întrebat:

Sal TPU. Stiti un program in care sa fac un incident animat cum fac cei de la pro tv? ( http://stirileprotv.ro/......mania.html la minutu 2:05)FUNDA!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3DS Max, dupa parerea mea.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Si cam cat imi ia sa fac un accident animat?

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Sti si un site de unde il descarc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

O sa-ti ia, e un program complex, chiar unul dintre cele mai complexe. De pe torr ente poti sa-l iei dar are nevoie de activare. ( NU INCURAJEZ PIRATERIA! )

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi dai un site?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Nu, nu pot. Nu-mi permit regulile site-ului.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi facebook-ul tau sa mess-ul

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Daca se poate unu mai simpu gen o masina gata facuta tunele locuri si eu sa le aranjez si sa aleg viteza

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Nu ma prea pricep. Daca vrei cauta pe 'net programe dupa cuvintele cheie : accident simulator free; wreck simulator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Ti-am trimis adresa de FB prin PM.