| Vizitiul a răspuns:

Eu nu mai comentez nimic. De acum in 4 zile ma sinucid. Ma rezum la a-mi face planul...

| MadnessCaffe a răspuns:

Mare chestie... cade o bucatica de tabla...

@Anusca Se vede ca esti un copil foaaaarte prost. Dumnezeu nu te apara de sateliti laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare referitoare la subiectul asta am pus eu aseara, dar s-a gasit cineva sa mi-o stearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-o sa auzi, pentru ca toti cred ca Romania e un satuc din Ungaria.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa-i faci, Bro, daca n-avem accentul ala de mafioti, precum ungurii si bulgarii, atunci cand vorbim in engleza si nu dam bine ca personaje negative in filmele americane?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat un autobuz? Si cum precizeaza acolo doar cateva posibile bucati ar cadea in Romania. Come on! Si care ar fi acel ceva foarte dezastruos? Ca incep sa cada mici pietricile cum ar fi grindina si ne sfarama oasele? laughing Doamne, nu mai au subiecte de stiri si incep sa ne bage in cap tot felul de prostii.