| dan82002 a întrebat:

Sal TPU.
Vreau sa-mi ziceti cum se face un server de metin fara hamachi pvp si sa-mi dati toate progamele necesare+siteurile lor.
Dau funda la cel care are tot ce am spus si daca o sa-mi mearga serverul.

Răspuns Câştigător
| TeOLica a răspuns:

Nu te chinuii sa faci unu ca sunt destule daca vrei eu am un server de metin2 hostat + domeniu.ro iar daca vreis a ne ajuti cu reclama, playeri sau donatii baga id de mess: bemgaz@yahoo.com sau de skype: teomagic3