| ralucutsa_9367 a întrebat:

Sal TPU!:Xcn se joaca zombie lane pe facebook.cum pot sa-mi cumpar sau cum sa-mi fac credite ca sa pot sa-mi cumpar mitraliera, etc? la alte jocuri iti dadea cate un credit cand treceai nivelul urmator. da la asta nu stiu cum.
cine ma poate >ajuta?
multumesc!
fundita

3 răspunsuri:
| anSECOND a răspuns:

N'are cum, primesti 1! credit la fiecare lv, add vecin Marian Madalin

| z3uS_9326 a răspuns:

Trebuia sa ti-o deie la lv urmator daca nu til dau intreaba-l pe alt player sau poate til va da mai incolo dupa ceati trecut de alt nivel.

| werderbremen a răspuns:

Bogdan Gavril, mă găseşti pe facebook cu această denumire şi putem vecini la ZombieLane.