| R3dix a întrebat:

SALAUT! Imi puteti spune un metin2 care sa aiba itime bune sa cresti repede si sa fie si in romana dar care sa nu trebuiasaca sa faci donatii ca sa iti ei cal? OK dau funda celui care imi da un raspuns care sa merite.

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Metin2 United e foarte bun, te lasa de la Level 30 cu toate +9 cu cal level maxim armat si daca bati 2 caini salbatici treci lv!

1 răspuns:
| costel676 a răspuns:

Sal
cel mai bun metin2 este metin2tim cu iteme bune se fac multi bani dar poti sa ai gratis doar cal normal
trebuie sa donezi sa ai cal armat sau militar