| Nuimicitinumele a întrebat:

Sall. ajutati-ma va rog mor de nervi spuneti-mi ce as putea sa fac ca sa imi treaca nervii? Ma enervez deseori pe jocurile online cand gasesc copii noobi cu hack sau care fura iteme si adineauri ma enervat unu la culme ce as putea sa fac ca sa imi treaca? Please help

2 răspunsuri:
| BlackRockShooter a răspuns:

Gandeste-te ca nu e important ca doar nu ai itemele alea in realitate sau toti bani din joc e doar un joc stiu ca e greu sa nu te enervezi cand iti fura unu ceva pe un joc sau sa te gandesti ca nu e important mie mi-a luat 3 saptamani sa ma stapanesc mai ales ca nu mai pot descarca nimic pe calculator si as vrea sa imi descarc o gramada de hackuri

| Fuzkyn a răspuns:

Pai incearca si tu si cauta un hack mai bun... de exemplu cauta unul de dmg.
ori poti cauta unul care la primul tau atac ii da afara de pe server si nu ii mai lasa sa intre timp de cateva minute...
s-au poti incerca sa ii postezi pe forum