| Mihaitza5 a întrebat:

Sall al! Care imi da si mie un site cu coduri cs adica aim wall silent-aim.

4 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info daca vrei pentru cs go, ai www.coduricsgo.info merg si pe steam!

| nda a răspuns:

Nu exista silent aim, orice cod ai avea tot te prinde adminu'. Si mai sunt si virusate pana in dinti.

| Mihaitza5 explică:

Moartea adica cand intru pe blogspot la coduri cs si dau download e un site 4 shared.Si cand vrea sa-l descarc zice ceva de cont si nu pot sa-mi fac.Imi dai tu unu te rog?