| iDragosh a întrebat:

Sall all.Am niste probleme cu PC-ul la descarcarea jocurilor(toate). Descarc jocu, il instalez corect, ma joc pe el si apoi sting PC-ul. A doua zi cand deschid PC-ul nu mai se incarca Wondous(am windous XP)Dau fundita la raspunsul clar si corect!

1 răspuns:
| s3a a răspuns:

Zimi configuratia PC-ului si ceti apare adica ce scrie pe ecran s-ar putea sa fie din cauza la PC dar nu prea cred fiindca ai xp si merge si pe cea mai slaba configuratie depinde poate o fi de la windows sau ia-ti altul happy