| Don714 a întrebat:

am o problema nu pot instala nici un browser in afara de safari daca incerc sa descarc ceva mi se descarca doar pana la 99% ce pot face? si cand instalez un browser de ex chrome tot mi se incarca si o ia de la inceput ce pot face. FUNDA raspunsul corect.

3 răspunsuri:
| NoName234 a răspuns:

Incearca firefox, este cel mai bun. Daca se intampla tot asa instaleaza-l fara sa mai ai alte browsere instalate in pc.
Bafta, funda?

| Don714 explică (pentru NoName234):

Am incercat oare trebuie un antiviruas pentru ca nu am re formatat pc-u inainte sa instalez windowsu apropo am xp

| NoName234 a răspuns (pentru Don714):

Atunci poti intra si pe tocmai.ro sau sa iti cumperi o cartela noua.Pacat ca nu era la Orange ca sunt cartele si la 2 lei cu 5 min, 5sms si 5 mb.