| Adrianos112 a întrebat:

Sall all am o problema cu energy metin2 cand sunt in map 1 stau un minut si ma scoate ce sa fac ca sa nu imi mai faca asa?

2 răspunsuri:
| AdyHytPower a răspuns:

Buna, sfatul meu este sa schimbi placa video pentru ca este slaba, dar exista si kick-uri care sunt date prin hack de catre uni jucatorii mai mult nu ai ce sa faci, dar incearca sa mai stergi programe din pc care nu iti folosesc si sa inchizi skike/yahoo atunci cand te joci ...BAFTA

| Adrianos112 explică (pentru AdyHytPower):

Voi incerca dar cu placa video nu-i nimic mersi pentru sfat