| andyy_5855 a întrebat:

Sall all

am si eu o intrebare despre metin2....as vrea sa ma apuc iar de metin2 ro si nu stiu cu care caracter sa joc(dintre ninja lame si sura bm). experienta am pe ambele caractere:am jucat pe ninja lame 2 ani pe ro iar pe sura bm am jucat pe private si acum nu stiu cu care sa incep...caractere mi s-au parut egale si de aceea nu pot alege.
dati-va va rog cu parea... funda i-o dau celui care ma convinge sa incep cu respectivul caracter.

1 răspuns:
| MariusZap a răspuns:

Vad ca tu vrei sa joci pvp.Propun sura bm pentru ca e foarte bun insa necesita multa int si multe iteme bune.Deci pentru un sura bm iti trebuie multi bani.La fel si pentru un ninja pvp