| Bocanila a întrebat:

Sall all!
Deci am o problema la downloadarea jocului "4 story de la eternia games" mi-se opreste mereu downloadarea la 13. 7%. si nu nu este de la memoria pc-ului finda am 92 din 100 gb liberi in local disk (:C) (acolo salvez toate jocurile), nici din cauza vitezei netului nu este pentru ca am incercat sa downloadez si alte jocuri si mi-a mers. viteza netului meu este de 100 mb. eu prind cand downloadez intre 5 si 15 mb.Va rog ajutati-ma cu un raspuns.

2 răspunsuri:
| EdKode a răspuns:

Poate fi de la serverul de unde descarci jocul. :)

http://softwiki.info - programe, sfaturi si asistenta gratuita pentru calculator

| Bocanila explică (pentru EdKode):

Nu nu e de la asta