| I0nUtZ26 a întrebat:

Sall all! Deci am si eu o nelamurire laughing.Eu am in pc momentan o memorie de 512 ram si cand intru in My Computer si dau la proprietati imi arata 504 ram.Dc? Unii mi-au spus ca e de la procesor ca imi ia din rami! Procesorul il am de 2.68 GHz. Care e problema? Si nu imi merg toate jocurile pe 512 ram.Imi da eroarea cu "Dont`s send": sad si asta nu e de la placa video!
Dau FUNDA big grin

1 răspuns:
| RazvanGRS a răspuns:

Da iti ia procesorul din rami mai bine iai schimba cu unii mai mari de 2 gb sau poate mai mult si eroarea cu dont send este d la placa video asa stiu eu pentru ca si mie imi apara uneori bafta in continuare