| effect_8129 a întrebat:

Am o problema foarte enervanta : De exemplu. cand intru in My Computer, ma redirectioneaza catre proprietatile acestuia unde imi arata cati rami am, ce procesor am etc. Daca intru intr-un joc, ma redirectioneaza ca si cum as fi dat cu click dreapta si ma duce la shortcut deci eu nu pot intra in nimic cu dublu click (stanga) pentru ca imi intra in altceva la proprietati. Ce pot face? Ajutor va rog frumos.

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Sterge shourtcut-ul de pe desktop, acum intra in start si ai "computer" acu fa o scurtatura pe desktop prin clic apasat pe el si tragel pe desktop, si vezi acum daca iti mai deschide proprietatile de la my computer

| cornel a răspuns:

Ai virusihappy

formatezi calculatorulhappy

| Zero a răspuns:

Umbla in Control panel la setarile mouseului si s-ar putea sa gasesty acolo rasp la pb tahappy dar incearca sa nu ai ceva de genul mouse invert si decat e nevoie pentru un singur click dar cauta acolo happy

| adysnake a răspuns:

Verifica sa nu ai inversat click dreapta de la mouse cu click stanga... sau sa nu ai blocata tasta "ALT"... e doar o sugestie happy

| Watermelon1900 a răspuns (pentru adysnake):

Mi-ai salvat seara! Multumesc!

| misshu a răspuns:

Intra in settings, la mouse si vezi ca ai inversate butoanele de right-click cu left click big grin

| effect_8129 explică:

Nu gasesc daca sunt inversate sau nu. si nu sunt virusi ca azi am reinstalat windowsu

| effect_8129 explică:

Danyjj nu e doar la my computer e la toate aplicatiile

| Lupu_Florin_1983 a răspuns:

La fel cum a spus adysnake tasta ALT a ramas apasata, ...sau ceva lichid sub folia tastaturii. ...sau chipul tastaturii sa se fi defectat.