| MsPlayBoy a întrebat:

Sall all !
spuneti-mi si mie câteva nume de jocuri online multypleyer de exemplu : Metin 2 , Lineage 2 , forsaken world , dar m-am plictisit de astea si nu mai stiu altele I don't want to see.
ziceti-mi cateva plzzzzzz

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allods Online.
Daca ai jucat FW o sa te obisnuiesti repede cu gameplay-ul.
Empire-pentru PvP
League-pentru PvE
...doar o sugestie

| marykate11 a răspuns:

Baiat de foc si fata de apa http://www.superjoc.ro/joc-aventura_baiatul_de_foc_si_fata_de_apa_-859.html
e un joc de strategie

| MsPlayBoy explică (pentru marykate11):

Da ma dar vroiam jocuri care nu sunt direct de pe net ca fac PC-ul full cu virusi tongue

| darkangel000 a răspuns:

Second life,maid marian(asta-i pe net,sunt mai multe jocuri), drift city, nfs world, nfs hot pursuit 2010