| Crysty1996 a întrebat:

Sall am achizitionat de curand un laptop care are urm config: intel dual core de 2.3 ghz, 3gb ram hdd 500 si placa video ati mobylyti radeon 4650 de 1 gb cam ce jocuri cu grafica buna gen crysys pot juca?

Răspuns Câştigător
| KONSTANTIN a răspuns:

Bioshock1,2 assasin creed 1, 2 dark side, overlord 2, left ford dead 2, nfs hot pursuit 2010, homefront, call of duty toate seriile, fifa 2011, world of warcraft, max payne 3 sper ca ti-a ajuns big grin