| zer0 a întrebat:

Sall! Am configuratia asta la laptop Core i3-M370 2.4GHz
HD i3 M370 2GB RAM si am instalat prostreet-ul (am intrat pe un site si am vazut ca il pot rula) si cand vreau sa ma joc mi se inchide laptopul.Stiti ce poate avea?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O prima idee. Sub laptop sunt niste orificii de aerisire. Fa-le sa fie libere. Pune in spate doua carti sau cumpara-ti un suport cu cooler.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent