| r0bert98 a întrebat:

Salaut.ziceti ceva jocuri mai faine pentru configuratia : Windows: Windows 7 Ultimate x64 Procesor:Intel Core i3 Mobile M370 2.4GHZ RAM: 4GB Placa Video: NVidia Geforce GT 520M 1GB

6 răspunsuri:
| Gabbriell a răspuns:

Iti merge orice joc din ziua de astazi fara nici o problema.
Deci stai linistit.

| ovidiuru a răspuns:

Call of dutty modern warfare 3 ( shotter )
adica eu ti-am dat doar un exemplu... depinde ce fel de jocuri vrei ( sunt sigur ca nu ai jucat mai multe jocuri decat mine )

| r0bert98 explică (pentru ovidiuru):

laughing eu nas crede asta big grin.le am cu jocurile de la 6 ani ieri am term 2 jocuri tongue

| ovidiuru a răspuns (pentru r0bert98):

Pacat pentru tine ca eu le am cu jocurile de pe la 5 ani si am si 23 acum tongue ( in plus nu fac intrecere ci doar am vrut sa fiu de folos... daca mai vrei jocuri da-mi pm si iti dau multe dar sa imi spui ce fel de gen preferi )

| r0bert98 explică (pentru ovidiuru):

Multi inainte big grin si creca da ai mai multa experienta. pai imi plac cele gen assasins big grin si CoD, nfs big grin. PoP

| Virusutzu a răspuns:

Poti sa-ti iei fifa08 ca este pentru windows 7, XP. poti sa-ti iei metin ozeron dar acum n cam merge serveru mai tz oke?! Sallut