| AlEx0 a întrebat:

Sall! Am cumparat de curand un lg gt505 si mi-am bagat net pe el si am vrut sa ascult o mel pe youtube si cand am dat pe mel imi zicea "Conectare Esuata" din ce cauza imi arata...

Răspuns Câştigător
| SkittSaysWtf a răspuns:

Probabil ca netul tau are o conexiune proasta, ori se poate sa prinzi net doar prin wireless.Incearca sa intri si pe alt site sa vezi daca iti merge, si daca nu iti va aparea Conectare Esuata inseamna ca netul tau are o anumita "problema" cu site-ul youtube.Suna la serviciu clienti sau nu stiu du-te la un magazin de la reteaua ta de ex. Cosmote, Orange, Vodafone si incearca sa contactezi un specialist.
O zi buna.