| AlEx0 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu telefonul este un lg gt505 si cand intru pe youtube si vreau sa vad un videoclip imi zice, conectare esuata"

Răspuns Câştigător
| savinalexandruionut a răspuns:

Si eu am aveam aceeasi problema cu samsungul meu.deci du-te in setari -->setari aplicatii --> Aplicatii redare media -->setari streaming -->si vezi ca acolo sa fie aleasa setarea ta de la net (ex la mine Vodafone live!). Trebuie sa gasesti.

2 răspunsuri:
| RebbeSKhon a răspuns:

Si la mine ii la fel, da am o prietena care are si ea acelasi tel (tot LG ca si mine) si ei i-o mers cateva zile, papoi nici ei nu i-o mai mers sad Da nici mie nu-mi merge crying

| dindu a răspuns:

Am aceeasi problema, nu mi se conecteaza niciodata.si incepe sa ma enerveze dar niciodata nu i-am gasit problema.