| Juic3Nice a întrebat:

Sall.Am dat la run., dxdiag si imi apare systemul meu.
si am citit ca am aprox. total memory de 124.0 mb.Cum fac sa a si eu de 256.0 mb? Inafara sa cumpar placi video sa ualte componente. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Practic e imposibil sa faci asa ceva.

Deci nu ai cum.

Cum a spus si colegul mai sus, daca nu cumperi nimic atunci cum sa iti transformi PC-ul intr-unul mai bun?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Copilas, cine te-a mintit ca se poate asa ceva? laughing))
E ca si cum ai zice : am pc-ul asta de rahat si as vrea sa-l transform intr-unul de gaming dar fara sa cumpar nimic... cum crezi ca se poate asa ceva?
Spune de 3 ori hocus pocus, cine stie poate se va transforma placa ta video intr-unul mai bun! laughing))

| KodrutZ a răspuns:

Sinteti niste diletanti. De ce nu ii explicati omului adevarul adevarat? Juic3, cheama un popa SA IL SFINTEASCA! Va merge de o sa fuga si dracu' de el! laughing

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Cred ca tu ai ceva probleme... si ce mai amre ee ca crezi in tot ce auzi laughing