| kennny a întrebat:

Salut, am o placa video ati radeon hd 2400 XT de 256 MB, dar in dxdiag imi apare aprox. total memory 1012 MB si as vrea sa stiu de ce apare asa, o pot mari sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O poti mari daca o ungi cu noroi. E o prastie de placa, 1012 apare fiindca, teoretic, isi mai aloca din memoria sistemului pentru texturare. Practic... sint sigur ca Solitaire merge beton!winking

| kennny explică (pentru KodrutZ):

Ba prietene nu am nevoie de raspuns de la terminatii care vor sa se afle in treaba, eu sunt foarte multumit de aceasta placa nu mi-a facut niciun joc figuri pana acum ..asa ca du-te si plimbate

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu sintem prieteni. Vezi ca ti-am raspuns la intrebare.

| kennny explică:

Ba prietene nu am nevoie de raspuns de la terminatii care vor sa se afle in treaba, eu sunt foarte multumit de aceasta placa nu mi-a facut niciun joc figuri pana acum ..asa ca du-te si plimbate