| ƒℓυχ a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi mearga Direct 3D Accelerator si sa imi apara in dxdiag placa video... si cum sa fac sa mearga si DirectDraw Accelerator ca imi apare la dxdiag Not Available la toate si la placa video (aprox. total memory) scrie n/a. Va rooooog ajutati-ma! Dau funda celui care imi raspunde corect. P. S nu-mi spuneti sa instalez updateul ca stiu cum dar acum nu imi merge bine netu si nici nu prea am loc in C: asa ca nu merge.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Ai instalat driverul placii video?

2 răspunsuri:
| ƒℓυχ explică:

Poi bogdane uite cum sta treaba: Mi-am schimbat windowsul. si asa s-a intamplat asta happy vezi ca is cam mic nu stiu prea multe la calculatoare laughing dar cat de cat asalaughing))

| SeactorRO a răspuns:

Daca veri ocearca sa iti descarci driectx 9.