| dan199894 a întrebat:

Sall.am descarcat de pe net NET Framework: http://bit.ly/f7o6QV pentru wizard 101 crowns generator si imi trebuie parola. va rog mult ajutati-ma, care e parola, va rog mult am mare nevoie de ea

Răspuns Câştigător
| dani2012 a răspuns:

Frate...parola e usingnetframework am incercat sa il instalez dar zice ca imi trebuie elevatiewinking mult noroc big grin

4 răspunsuri:
| allyx14 a răspuns:

De obicei e numelel jocului sau verisunea...

| XxAnonimuXx a răspuns:

Salut imi dai si mie net framework ala ca site nu merge prin mess pls adauga idu ionut_anderman123

| DyanaDy a răspuns:

Parola este:
wizzard101mydownstoreMD5