| anonim_4396 a întrebat:

Sall! am inceput sa joc top eleven de ceva timp si am patit ceva si nu stiu de ce! Am terminat ieri primul sezon si toti jucatorii mei au cu o stea mai putin si conditia fizica este la 50%. Ce trebuie sa fac sa revina la normal?

Răspuns Câştigător
| cosminutzu90 a răspuns:

Nu poti face nimic, trebuie sa iti cresti iar jucatorii, sa cumperi altii, sa muncesti.Asa se intampla cand termini un sezon, iti scade o stea si conditia scade.Nu e nimic neobisnuit. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru cosminutzu90):

Raspunde la intrebare si iti dau funda :cum imi cresc jucatorii?

| cosminutzu90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ai facut si pana acum, faci transferuri, le bagi puncte etc.