| Vreausastiutot1234 a întrebat:

Am inceput sa joc TOP ELEVEN MANAGER.Am nivelul 1 si sunt pe primul loc.Dar de fiecare data cand intru gasesc jucatorii obositi.Eu le dau 2sau 3 ori pe zi meci de antranament.
Cte meciuri trebuie sa dau pe zi?
Dau dunda.

Răspuns Câştigător
| ValyC3 a răspuns:

Ii gasesti obositi ca ii antrenezi mult, asta le poate scade si moralul dar daca vrei sa-i ''muncesti'' sa ii faci buni trebuie sa le faci antrenament doar odata pe zi la toate trei feluri de antrenament, asta le va ridica si moralul.

| Vreausastiutot1234 explică (pentru ValyC3):

Toate antranamentele astea le dac cand fac eu sau inaintea unui mei.Iar intinderea tot odata pe zi?

1 răspuns: