| robertrobert103 a întrebat:

Sall!
Am nevoie de ajutor. Cand deschid cs-ul si vreau sa intru pe un sv de zm sau oricare altul nu ma lasa deoarece nu mi se incarca si se blocheaza jocul si cand intru de pe alt cs se conecteaza dar se blocheaza cand intru pe sv si trebuie sa inchid cs de tot. Dau funda la care ma ajuta!
P.S. : am calculatorul bun 8gm rami procesor de 2.8

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai windows 8, sanse slabe sa-ti mearga jocul. Nu este vorba ca ai 8gb ram, este pur si simplu din cauza jocului mult prea vechi.

| robertrobert103 explică (pentru Jipa95):

Am w7 si de ex ieri mi-a mers jocul iar a doua zi nu mi-a mai mers...