| marian321 a întrebat:

De exemplu cand deschid calculatorul si intru intr-un joc sau pe youtube indiferent pe ce se aude perfect si daca inchid youtube sau jocul si intru din nou nu se mai aude trebuie sa dau restart la calculator.Ce trebuie sa fac? dau funda la cine ma ajuta si vot la ceilalti

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ramane sunetul agatat, din cauza aia. Tind sa cred ca e din drivere, daca nu probleme windows. Si nu mai da restart, dai log off.