| corina_7558 a întrebat:

Sall.Am nevoie de ajutor.Cine ma ajuta primeste funda.Deci de ceva timp ma tot avertizeaza ca nu mai am spatiu in C si nu stiu ce sa fac ca sa sterg fisierele de acolo si nici nu stiu ce trebuie de sters.Ma poate ajuta cineva? Plus am observat ca nu mai pot downloada absolut nimic de pe internet. Ajutati-ma va rog! Sau imi puteti da video ca sa vad cum se sterg acele fisiere? Ms anticipat.

5 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Ai multe pe dekstop(spatiu de lucru) mutale in D sau ilt loc Nu in C unde ai spatiu gol

| anonymous09 a răspuns:

In primul rand, nu mai poti downloada nimic de pe internet fiindca tot ce downloadezi se duce in C. incearca sa schimbi destinatia fisierelor in alta partitie, unde ai loc. in al doilea rand, verifica ce ai in C ( jocuri care nu au mai fost jucate, programe care iti ocupa locul ) si incearca sa le stergi, dar doar ce ai instalat tu, nu ce tine de windows. vei vedea ca o sa ai mai mult spatiu. sper ca te-am ajutat big grin

| Robery a răspuns:

Salut deci dai in C si dai la program files x86, sau in User si dai desktop si stergi ce nu-ti trebuie Fundaa

| badoiu a răspuns:

Pai este doar un singur lucru de facut ori sa reinstalezi windowsul din nou si sa nu mai instalezii atatea programe ori sa mai dezinstalezi din programe
!

| roxy_1862 a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat asta dar m-a ajutat un prieten
deci uite cum faci:
muti toate fisierele din C in D in asa fel in cat in C sa ramana doar windows-ul
si asata a fost tot
funda? plzz