| Alex_Alin_1995 a întrebat:

Problema de configurare linpus linux nu pot sa il fac sa booteze CD sau USB,care ma poate ajuta? Din cate am observat e o problema cu fisierele, el recunoaste doar fisiere si nu grafic...Mai multe nu stiu... Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Problema ta este stick-ul incearca sa iti iei un stick de 16gb dupa eMAG si nu ai sa regreti iti spun din propria cunostinta, dar merita sa iei un stick de 16 gb deoarece sa ai si o viteza mare de transfer. Si poti sa intri in boot menu daca nu ai prioritate pe USB DRIVE si nu il recunoaste e de la stick.
Funda?