| Adytzu99_3215 a întrebat:

Sall am o intrebare despre cs fratele meu ala prost mi-a sters csu si acum cand vreau sa-l descarc imi apare asa " This program is coruptted.Please obtain a new copy of the program" va rog spuneti-mi ce inseamna asta ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga si va rog repede mersi a da apropo dau funda si vot si la toate raspunsurile vot.astept raspunsuri

1 răspuns:
| EdiT a răspuns:

Daca fratele tau e mai mic nu e prost ca ti-a sters un joc care de altfel da dependenta (ca metin2 stiu din proprie experienta cum porneam calulatorul CS) In al doilea rand trebuie sa stergi tot ce ti-a ramas din CS si sa il downloadezi+reinstalezi din nou
iaar in al treilea rand CEL MAI IMPORTANT: ÎNVAȚĂ SĂ SCRII BĂIATULE CĂ ÎNCEPE ȘCOALA SI TU NU ȘTII SCRIE ROMÂNEȘTE (for god sake!)!