| Jack1000 a întrebat:

Sall.Am o intrebare:In Gta San Andreas cand e seara si merg cu o masina se aprind farurile.Cand ma dau jos din masina farurile raman aprinse in fata si cand o parchez undeva.Cum fac sa inchid farurile cand nu merg cu masina.Si cand merg daca sunt inchise cum le deschid.Mai am o intrebare cum se clancsoneaza.Macar la una daca puteti sa ma ajutati. Funda sigur!

4 răspunsuri:
| Noitzee a răspuns:

Se claxoneaza pe H sau G parca happy daca nu ai Hidraulice. Si farurile nu le poti inchide si nici masina nu o poti opri. Nu la San Andreas. Oprirea farurilor sau punerea pe faza lunga-scurta e la GTA Iv nu aici happy Bft

| dramazaptoorg a răspuns:

Da asa este bine zis noitzee

| XxRobbixX a răspuns:

K Claxonatu...Du-te La Optiuni Si Pune Uh Akol K Ce Vr Sa Clacsoneziwinking Bft!

| megabos a răspuns:

Poti aprinde farurile la gta san andreas Bucuresti apasand tasta l