| KiraOfficial a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare:
Am un Asus Republic of Gamers G750JW si cand il tin pe "Performance" luminozitatea ar trebui sa fie constanta, dar de cateva zile se regleaza in fuctie de fundal, adica daca intru pe un website de culori inchise luminozitatea se reduce, daca intru pe un site cu culori aprinse luminozitatea devine 100%. Va rog daca puteti sa ma ajutati in vreun fel.

2 răspunsuri:
| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Incearca sa caut in setarile de la Performance. Oricum, pentru un asemenea Laptop de top iti recomand Windows 7.

| KiraOfficial explică (pentru Tomoiagă_Răzvan_1997):

Daca vrei sa primesti pamblica detaliaza si tu, asa raspuns ca acesta poate sa dea oricine.