| Kampion a întrebat:

Sall! am o intrebare. Vreau sa schimb sexul la fb. adica : sunt baiat or fata! Vreau intrebati logice! !

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un transplant :D

Intra pe profilul tau aici http://www.facebook.com/profile.php? Id da click pe ->Despre (About ) si mai jos in dreapta ai -> Basic Information (Informații de bază) da click pe Edit ->aici iti faci transplantul si apoi ->Salveaza modificarile.

| Kampion explică (pentru neluL):

Multumesc! Chiar esti folositor! Merita sa fii expert TPU! La alte intrebari o sa te chem pe tinewinking Bafta la raspunsuri

| neluL a răspuns (pentru Kampion):

Cu placere! wave bye, bye

3 răspunsuri:
| Bianca_Utu_1997 a răspuns:

Sall cum imi schimb si eu sexul de pe Facebook sunt baiat