| manuelboy a întrebat:

Cum sa imi schimb sexul sa ma fac din baiat o fata frumoasa?

Răspuns Câştigător
| VelicanEmilia a răspuns:

Fata n-ai cum sa fii, pana nu tai cucul. Mdea, o sa arati a ceva rujat, rimelat, cu pantofi cu toc nr 45, picioare strambe si subtiri. Dar na, daca asta ii visul tau, incepe metamorfoza. Fa si niste operatii estetice si o sa fii superba!

| manuelboy explică (pentru VelicanEmilia):

Da o ma duc in Thailanda pana la urma.Multumesc mult de sfat.O zi fantastica.

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Esti ok?

| manuelboy explică (pentru sammie):

Asta este sunt ok da mai am de asteptat un timp.

| AmandinaDragan a răspuns:

Iti pui fustita, te vopsesti, machezi, faci implant de sani si gata! Uite fata cu clopot!