| expertskate a întrebat:

Sall am o problema cu jocul 007 james bond merge, dar cand intru in game intra dar intra leul ala si se blocheaza ii dau ctrl+alt+del intru inca o data si merge dar greu am dat grafica jos desi am nvidia 9500 gt la 800*600 si nu vrea frate! cine imi raspunde ii dau funda +un joc call of duty 4 modern warfer 2

1 răspuns:
| gabiflorian26 a răspuns:

Poate nu e instalat jocu bine sau nu ai instalate bine graficile nVIDIA ori nu iti incape pe placa video sau nu suporta grafici asa mari.Ori incearca sai bagi crack-ul.happy