| catalin02 a întrebat:

Sall! Am o problema cu un multihack (metin2Mod_2011SF_12052013) Mai exact nuprea stiu sa il instalez, dupa ce intra p caracter da o eroare dar multe merg iar altele nu.Eu joc pe United Mz anticipat

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

1.La unele moduri poti sa le dai run, dar la celelalte trebuie sa aprinzi metin.
2.Probabil modul are virusi sau, pur si simplu, antivirusul isi face treaba.

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

My Computer > Intri in folderul in care ti-ai instalat metin > Extragi modul/hackul acolo > Aprinzi metin > Enjoy!

| catalin02 explică (pentru Speed99):

Cu ce pornesc metinul? cu mod sau celalt?

| catalin02 explică (pentru Speed99):

1 Pentru a intra in metin folosesc mod sau celalat? 2 Daca folosesc mod imi da o eroare si nu apare fereastra metinului

| catalin02 explică (pentru Speed99):

Antivirusul este dezctivat, dar modul nu stiu daca merge perfect in toate videoclipurile de pe youtube nu arata ca multihack merge singurel.Mz de ajutor

| Speed99 a răspuns (pentru catalin02):

1.La unele moduri poti sa le dai run, dar la celelalte trebuie sa aprinzi metin.
2.Probabil modul are virusi sau, pur si simplu, antivirusul isi face treaba.