| garcea11 a întrebat:

Sall
am o unitate la tara si cand dau sa aprind pc, se aprinde normal dar inloc sa imi dea imaginea, iconitele, bara de start de pe dekstop imi apare o imagine neagra.Problema asta a avut-o si o fata si ea a schimbat bateria aia de pe placa de baza. CE sa fac. O schimb si eu

3 răspunsuri:
| Soleron a răspuns:

Daca iti apare imaginea neagra cred ca ai Windows genuine, am avut si eu asa ceva, iti apare jos dreapta windows genuine daca da asta e problema ca nu executi windows original

| garcea11 explică (pentru Soleron):

Nu e din chestia asta dar mie nu imi apare nici iconitele nici bara din start nimic

| garcea11 explică (pentru Soleron):

Ma cand apas pe butonul de aprindere la unitate imi apare imiginea aia in care scrie firma pc dupa ce astept cateva sec apare chestia in care se incarca ceva si dupa ce se termina aia de incarcat normal ar fi sa iti apare imaginea de la decatop iconitele bara din start si ce mai avem noi pe acolo dar mie in schimb nu imi apare nimic dupa ce se termina aia de incarcat.