| dan666 a întrebat:

am si eu problema la pc. am instalat windows 7 64 bit amd athlon 6 x2 5 gb ram placa vid de 1 gb. Acum care e problema cand aprind pc scrie doar starting windows dar nu imi apare imaginea aia cu windows in culori si daca dau restart se aprinde si imi arata acolo sa aleg intre start windows normaly si start windows reapaire dar dau start windows normaly si se aprinde, poate sa ma ajute si pe mine cineva sa rezolv aceasta problema sa aprind si eu pc meu normal sad dau funda big grinbig grin + vot!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E defect sau virusat Windows-ul. Reinstaleaza-l stergand toate partitiile si refacandu-le.

| dan666 explică (pentru Salontanul):

L-am instalat si tot asa face ..si am uitat a mentionez si cand instalez windowsu tot asa se blocheaza deodata...sad niciodata nu am avut noroc la pc-uri...sad