| Danny4 a întrebat:

Sall... Am PC Delux, Intel Celeron 440 @ 2. 00GHz, 3, 00 GB RAM si placa video NVidia GeForce 6600 si la Euro Trcuk Simulator 2 daca dau pe grafica la High sau Ultra nu imi merge numai sacadat...Cine ma poate ajuta sa imi mearga bine?

Răspuns Câştigător
| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Prietene, nu te astepta sa-ti mearga bine pana nu-ti iei o placa video mai zdravana si poate un procesor mai bunicel. La placa ta video nu prea cred ca ai sanse dar incearca sa folosesti Game Booster. Il gasesti free.

1 răspuns:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Salut trebuie sa iti cumperi un Procesor mai bunicel si o placa video, te intrebi de ce?, jocurile noi se bazeaza pe placa video si procesor.
Bafta. FunditaA?