| Mihai_7203 a întrebat:

Sall

Am Cerintele de sistem Intel Celeron E3200 2.88GHz 2gb Ram. placa video NVidia 6600 de 512mb

de ce nu imi merge nfs shift?

am cerintele necesarele?

am facut si update la drivere si nimic

si ce pot face ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Http://canyourunit.com

Ce spune acolo dupa ce-ti analizeaza sistemul?
Ar trebui sa-ti mearga, poate nu decent... dar trebuie sa intre in joc! Vezi de unde l-ai instalat si cum l-ai instalat!

| TheClassicGuitar a răspuns:

Cerintele minime sunt OS - Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
Processor – Intel Core™2 Duo 1. 6 GHz or faster
Memory – XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1. 5 GB RAM
Video Card – 256 MB Video Card
- La Pc-ul tau ar trebui sa-ti mearga, chiar foarte bine. Dar depinde poate nu iti merge din alta cauza.